Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarı

EVLİLİK HAZIRLIKLARI YAPANLAR VE SEKTÖR TEMSİLCİLERİNİN BULUŞTUĞU EVLİLİK HAZIRLIKLARI VE DÜĞÜN EKİPMANLARI FUARI İSTANBUL’DA DEVAM EDİYOR. FUARIN EN İLGİ ÇEKEN ÜRÜNLERİNDEN BİRİ 80 BİN LİRA DEĞERİNDEKİ GELİNLİK OLDU.

Evlilik hazırlıkları yapanlar ve sektör temsilcilerinin buluştuğu Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarı İstanbul’da devam ediyor. Fuarın en ilgi çeken ürünlerinden biri 80 bin lira değerindeki gelinlik oldu.

2020 yılında yeni konseptlerle çeşitleri artan evlilik ekipmanları İstanbul’da yapılan fuarda sergilendi. Bu yıl 18’incisi düzenlenen ‘2020 Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları’ fuarı, evliliğe dair hazırlık yapanlarla sektör temsilcilerini buluşturdu.

Fuarda; gelinlik, damatlık, kına geceleri ve düğün ekipmanları gibi çeşitli ürünler görücüye çıktı. En son çıkan düğün ekipmanlarının yer aldığı fuarda sergilenen 80 bin lira değerindeki gelinliğe yoğun ilgi yaşandı. Fuarda 2020 yılında satışa sunulacak en yeni gelinlik trendleri de görücüye çıktı.

Evlilik Hazırlıkları ve Düğün Ekipmanları Fuarında Sergilenen gelinlikler hakkında açıklama yapan firma yetkilisi Turan Aksoy, “80 bin liralık gelinliğe yoğun ilgi gösteriliyor fakat bunun yanında her bütçeye uygun da gelinlikler fuarda sergileniyor” dedi.

Fuarın en pahalı gelinliğiyle de ilgili bilgi aktaran Aksoy, “80 bin TL değerinde olan gelinlik 30 kilo ağırlığında. Gelinlik yurt dışından özel olarak getirilen swarovski taşlar ve gerçek incilerle işlendi. 2 buçuk ay çalışılarak yapıldı. Gelinlik ayrıca 2019 yılında evlenen internet fenomeni Selin Ciğerci’ye diktiğimiz gelinliğin aynı modeli” dedi.

2020’nin modası ‘Kabarık ve işlemeli’ gelinlikler

2020 yılının gelinlik trendleri hakkında da açıklama yapan Aksoy, “2020’de vintage gelinlikler ön plana çıkıyor. Bunun yanında kabarık işlemeli gelinliklerin de 2020 yılında moda olmasını bekliyoruz. Gelinlikler son zamanlarda renklenmeye de başladı.

Fuarda evlilik ekipmanlarıyla ilgili A’dan Z’ye her şey bulunuyor. Evlilik hazırlıkları yapan herkesi bu fuara bekliyoruz” sözlerini ifade etti.
120 firmanın en yeni ürünlerini sergileyeceği fuar 19 Ocak’ta sona erecek.

Youtube Kanalımıza Abone Olabilirsiniz..