Ünlülerin 18 Mart Çanakkale Zaferi Paylaşımları

18 Mart 1915 Çanakkele Zaferi’nin 105. yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Ünlü isimler de sosyal medyada bu anlamlı gün için paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor… Bundan 105 yıl önce, Çanakkale’de büyük destan yazıldı. Ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla Çanakkale Zaferini işte böyle kutladı:

ATA DEMİRER

Bizler bu kutsal topraklara ayak basıyor, bu engin mavide yelkenimizi basıyorsak sizler sayesinde!Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle ve saygıyla anıyoruz.

CAN YILMAZ

Çanakkale Zaferi’nin 105. yıl dönümü ve 18 Mart Şehitleri Anma Gününde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve hakkın rahmetine kavuşmuş gazilerimizi sonsuz saygı ve minnetle anıyorum.

SELEN GÖRGÜZEL ALKAN

Çanakkale Zaferi’nin 105. yılında tüm şehitlerimizi minnetle anıyoruz. Çanakkale Geçilmez.

NİLÜFER

18 Mart Çanakkale zaferimizin yıl dönümünde Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla, şükranla anıyoruz.

AYLA ÇELİK

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 105. yılında tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

YAVUZ SEÇKİN

Vatan için şahlanan bir milletin bağımsızlık ve kahramanlık destanıdır Çanakkale… Hakkını hiç ödeyemeyeceklerimize rahmet ve minnetle…

Gülben Ergen

Sana yemin sana söz. Bir Cumhuriyet kadını gibi yaşayıp, öleceğim! Zaferlerine, mücadelelerine layık evlatlar yetiştireceğim! Ülkeme faydalı olacağım!

Gecce