Acun Ilıcalı Çıldırdı!!!

‘Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’in yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Sahibi olduğu TV8’de yayınlanan yarışmanın yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı’dan ünlülere çok sert uyarılar geldi.

Sevilen yarışma ‘Survivor 2020’nin bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümünde, ünlüler takımında başta Sercan Yıldırım ve Ersin Korkut’un itirazları üzerine Acun Ilıcalı devreye girdi.

Oyunu durduran ünlü yapımcı, “Ne oldu? Sorun ne, merak ettim. Neye itiraz ediyorsunuz?” diyerek, ünlüler takımının bench’ine gitti.

Yüksek sesli itirazların devam etmesi ve Ersin Korkut’un “Bizim de ritim kaçıyor. Burada neden durduruyorsunuz? Biz buna itiraz ediyoruz” cevabı sonrası Ilıcalı adeta küplere bindi.

TV8 kanalının sahibi, “Hepiniz oradasınız. Hiçbiriniz duyduğunuzu söylemiyorsunuz. Hepiniz ayıp ediyorsunuz” dedi.

Acun Ilıcalı, “Her şeyi ispat edeceğim. Bu yapılan, sizi yaptığınız en büyük ayıplardan biri” şeklindeki sert sözleri dikkat çekti.

Başarılı televizyoncu, geçtiğimiz gün de oyun sırasında sinirlerine hakim olamayan gönüllüler takımından Yasin Obuz’a sert bir uyarıda bulunmuştu.

Aynı takımda mücadele ettiği Evrim Keklik’e bağıran Yasin, “Ne yapıyorsun? Nasıl konuşuyorsun? Senin Evrim’le konuşma şeklinden hiç mutlu değilim, haberin olsun” ikazı almıştı.

Survivor 2020’nin dikkat çeken isimlerinden Yasin, ünlü yapımcıya, “Farkında değilim, biraz mizaçtan kaynaklanıyor” karşılığını vermişti.

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu olan Ilıcalı, “Sen bağırmayacaksın; git ağaçlara bağır, praya bağır, buraya bağır” diyerek, Yasin’e tepkisini sürdürmüştü.

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde hiçbir gerekçe göstermeden oyun oynamak istemediğini söyleyen Nisa Bölükbaşı’na da “Böylesini ilk defa görüyorum. Takımını zora soktun” diyerek tepki göstermişti.

Facebook

Twitter

Youtube

Gecce

- Haber Takvimi, Magazin bölümünde yayınlandı
https://habertakvimi.com/haber/4740672/acun-ilicali-cildirdi