Ünlülerin 19 Mayıs paylaşımları

İşte Türkiye’nin ünlü isimlerinin 19 Mayıs paylaşımları…

NURGÜL YEŞİLÇAY

Evde bayrakları bulamadım!Dağınığız biraz bu aralar! Ben de kendim yapıyım dedim! Çok da güzel oldu!Hiç bir milli bayram bayrağımızı asmadan geçmemeli bence!

GÜLSE BİRSEL

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

ZAFER ALGÖZ

Gençler ve Genç kalanlar…Bayramımız kutlu olsun… Mustafa Kemal Paşamıza ve dava arkadaşlarına saygı ve minnetle…

ACUN ILICALI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

DEMET AKALIN

CELİL NALÇAKAN

Bayramımız Kutlu Olsun!

TÜRKAN ŞORAY

’19 Mayıs’ günü Kurtuluş Harekatının başlangıcı olan 19 Mayıs 1919’dan itibaren, ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, gençlere bayram olarak armağanıdır.

Ulu önderimiz; ümidini ,umudunu , hayallerini ve Türkiye Cumhuriyetini gençlere emanet etmiştir.Geleceğimiz olan gençlerimiz, bu emanete sonsuza kadar, sahip çıkacaklardır.“19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı”mız hepimize kutlu olsun.

GÜLBEN ERGEN

Binlerce yürek, hep birlikte kutlayacağımız nice gurur dolu, coşkulu bayramlara..

IŞIN KARACA

Gençliğini yaşayamamış bir neslin bize kanıyla, canıyla bıraktığı mirası, sahip olduğumuz her şeyin temelinin atıldığı bu anlamlı günü bir bayram havasında kutlamamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarına saygı ve rahmetle anıyoruz…

ESER YENENLER

Yolun yolumuz,ışığın ışığımız ..Gazi Mustafa Kemal Ataturk’ün izinde nice bayramlara..19 Mayıs Atatürk’ü Anma,Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.

LEVENT ÖZDİLEK

O gemideyiz…

SEREN FOSFOROĞLU

Hiç görmediğim birine duyduğum büyük aşk, minnettarlık… Ruhum hala genç; emanetine her zaman sahip çıkacağız ve seni hep böyle güzel anacağız Atam..

PASCAL NOUMA

Saygıyla…

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN

Kutlu olsun…

GÖZDE ÇIĞACI

19 Mayıs

HAKAN ALTUN

“Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir.”Mustafa Kemal Atatürk19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun..

CAN YILMAZ

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak başlattığı ve Cumhuriyetimiz ile taçlandırdığı kurtuluş mücadelemizin 101’inci yılında, tüm silah arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyorum. Bayramınız kutlu olsun gençler. Cumhuriyetimizi muhafaza ve müdafaa etmeyi unutmayın…

Facebook

Twitter

Youtube

Gecce

- Haber Takvimi, Magazin bölümünde yayınlandı
https://habertakvimi.com/haber/4742892/unlulerin-19-mayis-paylasimlari