Altındağ’da Özel Halk Otobüslerinde Korona Temizliği

Altındağ’da korona virüsünün yayılmaması için alınan tedbirler kapsamında ilçenin tüm noktalarında dezenfeksiyon çalışmaları düzenli olarak sürdürülüyor.

Altındağ Belediyesi, korona virüsüne karşı mücadelesini her alanda devam ediyor.

Altındağ’da bulunan okullar, kültür merkezleri, camiler, müzeler, alışveriş merkezleri, nikah ve düğün salonları, konukevleri, taksi durakları, muhtarlıklar, parklar, yaşlı bakım merkezleri, taksiler, dolmuşlar, ambulanslar kurulan ekip tarafından titizlikle dezenfekte edilirken, özel halk otobüsleri de unutulmadı.

Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı’nın talimatlarıyla harekete geçen Altındağ Belediyesi dezenfeksiyon ekipleri, özel halk otobüslerini de titizlik ile ilaçladı.

Korona virüsü ile mücadelenin Altındağ’da aralıksız sürdürüldüğünü söyleyen Başkan Asım Balcı, “Altındağ hattında hizmet veren tüm özel halk otobüslerini ilaçlarla dezenfekte ettik.

Her tür koruyucu güvenlik önlemini alan ekiplerimiz her zaman olduğu gibi titizlikle çalıştı.

Altındağ’da vatandaşlarımız her ne kadar yetkililerin uyarılarını dikkate almaya önem verse de, çalışan vatandaşlarımız özel halk otobüslerini kullanmaya devam ediyorlar.

Bu nedenle ulaşım araçlarının temizliği çok önemli Altındağ genelinde dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam edeceğiz” diye konuştu.

“Dezenfekte istasyonumuz hizmette”

Geçtiğimiz haftalarda İskitler semt pazarında ‘hijyen istasyonu’ uygulaması başlattıklarını da hatırlatan Başkan Balcı, “Aracını dezenfekte etmek isteyen taksi ve servis şoförleri, İskitler semt pazarına gelerek, bu hizmetten hafta içi her gün saat 09.00 ile 17.00 arası ücretsiz olarak faydalanabilir“ şeklinde ifade etti.

Facebook

Twitter

Youtube

- Haber Takvimi, Güncel bölümünde yayınlandı
https://habertakvimi.com/haber/4745949/altindagda-ozel-halk-otobuslerinde-korona-temizligi