Survivor Aycan’ın şifreli aşkı bakın kim çıktı

Survivor 2020’nin önceki günlerde gerçekleşen ada konseyinde Acun Ilıcalı ve Aycan Yanaç arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

Acun Ilıcalı, moralini bozuk görüyorum diye sözü Aycan’a bıraktı. Aycan, kısa bir süre önce kötü bir haber aldığını ama bunu oyunlara yansıtmamaya çalıştığını söyledi.

Şifreli yazışma gündem olmuştu Acun Ilıcalı ise bu haberi gizlice alamayacağını, kazanılan iletişim oyununda bu konuşmanın geçtiğini, bu olayı çözeceğini söyledi. Aycan da buna karşılık şifreli konuştuklarını, anlayamayacağını iddia etti.

Acun Ilıcalı ise “Sen beni fazla küçümsüyorsun. Yarınki konseyde bunu çözeceğim” dedi. Girilen bu eğlenceli iddia üzerine Pazar günü yapılacak ada konseyi daha çok merak edilmeye başlandı.

Acun Ilıcalı’nın açıklamaları şu şekildeydi “Aycan ile konseydeki diyaloğu seyredin. Tüm şifreleri çözdük, konuya hakimiz. Aycan da bu hakimiyeti gördü, Survivor sevenlere sesleniyorum, şu 3 gün kaçırmayın.”

“Tahmin etmeyeceğiniz olaylar var. Şaşkın şaşkın ben de seyrediyorum.Aycan bir arkadaşıyla özel konuşmaya başlıyor. Kız Aycan’a ‘Sana bir sözüm vardı’ diyor, ‘O sözü tuttum’ diyor.”

“Arada bir şifre daha var. Kız ‘Öğrendim’ diyor, ‘Neyi öğrendin’ diyor, ‘O konuyu’ diyor. Aycan sonra bu kız ile özel olarak konuşmaya başlıyor. Kız ‘Biz bize yeteriz’ diyor. Sizin anlayacağınız dışarıdaki bir olayı Aycan öğreniyor.”

Bu konuşmaların ardından şifreli ismin kim olduğu çok merak edilmişti. Sosyal medyada ise bu isimle ilgili çok ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Okan Turp iddiası Aycan’ın Fenerbahçe’de forma giyen genç futbolcu Okan Turp’a bazı hisler beslediği ve genç futbolcunun nişanlanma haberini alınca bir hayli üzüldüğü öne sürüldü.

Okan Turp kısa zaman önce Alessa Reule ile nişanlanmıştı. (fanatik.com.tr)

Facebook

Twitter

Youtube

Gecce

- Haber Takvimi, Magazin bölümünde yayınlandı
https://habertakvimi.com/haber/4748470/survivor-aycanin-sifreli-aski-bakin-kim-cikti