Survivor'dan elenen ikiliden aşk dedikoduları!

Survivor Ünlüler takımında yer alan oyuncu Mert Öcal ile yarışma boyunca iyi anlaşan Evrim Keklik, Mert Öcal'ın sürpriz vedası sonrası adeta yıkmıştı. Mert’in vedasının ardından Evrim’in “Mert’i yakından tanımak istiyordum.

Kampların birleşmesinin artık hiçbir anlamı kalmadı” sözleri ikilinin arasındaki aşk iddialarını güçlendirmişti. 

İkilinin hayranları tarafından oluşturulan fan sayfaları başarılı popçu Hadise’nin Survivor Birleşme Partisi’nde söylediği “Adada aşk kokusu alıyorum” sözünden birçok kişinin aksine Mert ve Evrim’i ima ettiğini çıkartmıştı. 

Mert benim dişi versiyonum diyen Evrim, sosyal medya hesabından “Mertciğim” notunu düşerek bir fotoğraf paylaştı. Mert Öcal ise aynı fotoğrafı “hanımağa” yazarak yayınlamayı tercih etti. 

Karşılıklı fotoğraflaşmanın ardından Evrim’in son fotoğrafının altına Mert’in yaptığı “Elenmek yaramış” yorumu sosyal medyayı bir anda yeniden hareketlendirdi. Mert’in yorumu binlerce beğeni almayı başardı. 

İkilinin Instagram'dan yaptığı yorumlaşmanın yankıları sürerken bir bombada Twitter'dan geldi. Mert Öcal'ın "Yarın yoldan canlı yayın yapacağım seninle. Bir yere kaybolma." mesajına Evrim bebişim hitabıyla cevap verdi.

Güzel yarışmacı; "Tamam bebişim. Hiçbir yere kaybolmam" dedi. 
İki ismin bu yazışmaları kafaları iyice karıştırdı. 

snobmagazin

- Haber Takvimi, Magazin bölümünde yayınlandı
https://habertakvimi.com/haber/4953865/survivordan-elenen-ikiliden-ask-dedikodulari